pecsine nemeth szilvia

Pécsiné Németh Szilvia

gazdasági ügyvivő szakértő

Nukleáris Technikai Intézet

Szilvia 1999. február 1 óta felelős a Nukleáris Technikai Intézet pénzügyeiért. A Nukleáris Technikai Intézet a Budapesti Műszaki és Gazdasági Egyetemen belül önálló gazdálkodási egység, így a pénzügyek menedzselése rendkívül összetett feladat. Felelőssége van a pénzügyi döntések megfelelő előkészítésében és az intézeti vezetés döntéseinek segítésében. Számos hazai és nemzetközi pályázat pénzügyi lebonyolításában, elszámolásban vesz részt, de feladatai közé tartozik a munkabérek rendezése épp úgy, mint a számlák kontírozása. A szabályok és határidők betartásában és betartatásában kérlelhetetlen, ezért az emberek többsége tart tőle.

1111 Budapest, Műegyetem rkp. 9. R.317/9.
Tel:  +36-1-463 1742