kovacs mate

Kovács Máté

tanszéki mérnök

Atomenergetika tanszék

Máté a paksi ESZI-ben érettségizett, mint erőműgépész, majd a műegyetemen szerzett okleveles gépészmérnök diplomát 2011-ben, de már 2005 óta dolgozik a Nukleáris Technikai Intézetben, hallgatóként mint demonstrátor, azóta pedig mint tanszéki mérnök. Az Oktatóreaktorhoz kapcsolódó munkákban, illetve külsős cégek (elsődlegesen: MVM Paksi Atomerőmű Zrt. ) számára végzett projekt feladatokban vesz részt. Cégeknek végzett projekt feladatok esetén feladata a főtervező mérnök irányítása alatt végzett tervezés 3D tervezőszoftver segítségével, illetve a projektekkel kapcsolatos mérnöki-adminisztratív feladatok elvégzése. Az Oktatóreaktor üzemvitele számára a munkájának része segédeszközök tervezésében, dokumentációk, hatósági beadványok, elemzések elkészítésében való részvétel.

1111 Budapest, Műegyetem rkp. 9. R216/4.
Tel:  +36-1-463 1547